Bahia Principe Resort, Jamajka, 7.9.2018, All inclusive

Bahia Principe Resort starstarstarstarstar

Bahia Principe Resort
Termín:
7.9.2018 – 15.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59930098
2 308 € od 2 218 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Jamajka - Negril - Grand Bahia Príncipe Jamaica
Kategória hotela: ****+
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne, odbavenie 2 hodiny pred odletom. Počas letu je pre Vás pripravených niekoľko jedál a nápojov. Prílet na Jamajku do Montego Bay, uvítanie na letisku a transfer do Negrilu, vzdialeného 80 km od Montego Bay v severozápadnej časti ostrova/ transfer trvá 2 hodiny/.

2. – 7. deň POBYT NA JAMAJKE

Pobyt s raňajkami alebo programom All inclusive v najznámejšom a najkrajšom letovisku Jamajky v Negrile, ktorého pláž sa ťahá 10 km pozdĺž pobrežia. Program All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov aj alkoholických miestnych nápojov, nemotorizované vodné športy. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov. Odporúčame plavbu katamaránom pozdĺž pobrežia Negrilu pri západe slnka, kúpanie v neďalekých vodopádoch Mayfield Falls, celodenný výlet loďou po Black River s pozorovaním krokodílov vo voľnej prírode, kúpanie vo vodopádoch YS s prechádzkou po Bamboo Avenue, cesta s ochrannou bambusovou klenbou, tieniacou pred slniečkom. Možnosť navštíviť najznámejšie vodopády Jamajky Dunn´River Falls, ktoré sú neďaleko Ocho Rios vzdialené 5 hodín jazdy. Večer možnosť prechádzky po pláži alebo sa môžete nechať unášať v rytme reggae v niektorom z plážových barov so živou hudbou.

8. deň ODLET DO VIEDNE

Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko v Montego Bay a odlet do Viedne.

9. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň – Montego Bay – Viedeň 7 x nocľah v hoteloch so stravovaním podľa výberu transfery letisko – hotel – letisko asistencia partnerskej cestovnej kancelárie

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod

Luxusný hotelový komplex sa nachádza v stredisku Runaway priamo pri prekrásnej pláži.

Popis hotelu

Popis

Luxusný hotelový komplex sa nachádza v stredisku Runaway priamo pri prekrásnej pláži.

Pláž

hotel leží priamo pri bielej piesočnatej pláže. Lehátka na pláži a plážové uteráky zadarmo. Časť pláže je určená pre nudistov.

Vybavenie

k vybaveniu areálu patrí 6 reštaurácií (1 hlavný bufet, 5 reštaurácií a la carte), 5 barov, 3 prepojené bazény u hlavnej budovy s 2 oddelenými časťami pre deti, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi, piano-bar, obchod so suvenírmi, internet-wifi (v izbách za poplatok), požičovňa áut a motoriek, hotelový lekár 24 hodín (za poplatok)

Zábava a šport

tenis (osvetlenie za poplatok), detský klub (pre deti od 4 do 12 rokov), fitnes centrum, volejbal, centrum vodných športov - zdarma 1 hodina denne windsurfing, šnorchlovanie, katamarán, kajak, bicykle, disko. Za poplatok lekcie windsurfingu a plachtenie, potápanie a motorové vodné športy, golf (18-jamkové golfové ihrisko Breezes Runaway sa nachádza cca 5 minút od hotela). Hotel organizuje bohaté animačné programy počas dňa i večer. Kúpeľné terapie (za poplatok). Možnosť stráženia detí (za poplatok).

Stravovanie

All Inclusive (24 hod.) Zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa

Vybavenie izieb

kúpeľňa s jacuzzi, WC, fén, klimatizácia, sat. TV, telefón, trezor (za poplatok), minibar (voda, nealko, pivo), žehlička a žehliaca doska, a balkón alebo terasa. Príplatok za izbu s výhľadom na more 9, - Eur / osoba / noc.

Na izbe možno ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK