Coco Beach Resort, Filipíny, Mindoro, 8.6.2018, Raňajky
Coco Beach Resort
Termín:
8.6.2018 – 17.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59989703
1 489 € od 1 409 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Filipíny - Coco Beach - Coco Beach Resort
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1.deň ODLET Z VIEDNE

Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

2.deň VIEDEŇ – MANILA

Raňajky v lietadle. Popoludní prílet do Manily, hlavného mesta Filipín. Transfer do hotela, ubytovanie. Večerná individuálna prehliadka mesta. Spoznáte pevnosť Santiago, kostol sv. Augustína a štvrť Makati.

3.deň MANILA – PUERTO GALERA – COCO BEACH

Raňajky. Dopoludňajší 2,5 hodinový transfer do prístavu Batangas, odtiaľ pokračovanie loďou na ostrov Mindoro do prístavu Puerto Galera, z ktorého sa presuniete do 5 km vzdialeného rezortu Coco Beach. Ubytovanie.

4. – 8.deň COCO BEACH

Raňajky. Voľný čas na kúpanie, opaľovanie, šport. Ubytovací komplex sa nachádza v prekrásnej lagúne uprostred palmového hája. Ubytovanie v bungalovoch filipínskeho štýlu s príslušenstvom. Mimo iného sa v areáli nachádza nádherný bazén, tenisové kurty, neďaleko je kvalitné golfové ihrisko. Možnosť fakultatívnych výletov hornatého vnútrozemia ostrova, prípadne lodné výlety do ostatných prekrásnych lagún. Vynikajúce možnosti pre potápanie a rybárčenie. Po zhruba 30 minútach chôdze sa ocitnete v stredisku preslávenom čulým nočným ruchom s množstvom diskoték, reštaurácii a barov, ktoré je protikladom kľudného a romantického strediska Coco Beach.

9.deň COCO BEACH – MANILA – VIEDEŇ

Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Manily. Pokračovanie letu Manila – Hongkong – Viedeň. Odporúčame k zájazdu pri návrate pripojiť trojdenný (2 noci) pobyt v Hongkongu.

10.deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

lety Viedeň - Manila - Viedeň lodné lístky Batangas - Puerto Galera - Batangas transfery klimat. minibusmi 1x nocľah s raňajkami v hoteli kategórie 4* v Manile 6x nocľah s raňajkami na ostrove Mindoro v resorte Coco Beach v bungalovoch s ventilátormi sprievodcu CK ESO (min. 16 osôb) a miestneho sprievodcu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď. cenník) turistickú odletovú taxu (cca 20,- USD) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR /osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Štýlový ekorezort, využívajúci v maximálnej možnej miere pôvodné prírodné materiály a tradície domorodej filipínskej architektúry sa nachádza priamo na pláži s koralovým pieskom zhruba 3km od dedinky Sabang, strediska nočného života mindorských pláží. Bungalovy sú rozmiestnené v peknom háji veľkých kokosových paliem, malé údolie v areáli je preklenuté tradičným závesným mostom. Bungalovy sú zariadené v jednoduchom, avšak vo vkusnom štýle s dôrazom na prepojenie s prírodou. Hotel má 96 izieb, v základnej ponuke sú izby de luxe.

Popis hotelu

Popis

štýlový ekorezort, využívajúci v maximálnej možnej miere pôvodné prírodné materiály a tradície domorodej filipínskej architektúry sa nachádza priamo na pláži s koralovým pieskom zhruba 3km od dedinky Sabang, strediska nočného života mindorských pláží. Bungalovy sú rozmiestnené v peknom háji veľkých kokosových paliem, malé údolie v areáli je preklenuté tradičným závesným mostom. Bungalovy sú zariadené v jednoduchom, avšak vo vkusnom štýle s dôrazom na prepojenie s prírodou. Hotel má 96 izieb, v základnej ponuke sú izby de luxe.

Vybavenie

4 reštaurácie s výberom filipínskej i medzi­národnej kuchyne, pekný bar s pohodlným posedením obzvlášť pri západe slnka, malý hotelový obchodík so suvenírmi a položkami dennej potreby, internet, salón krásy, čitáreň, krajčírsky salón

Pláž

piesočná s bielym koralovým pieskom, priamo pred hotelom

Zábava a šport

k dispozícii atypický bazén, jacuzzi, pre deti detský bazén so šmýkalkou, detské ihrisko, fitness centrum, masážna miestnosť, biliard, na pláži možnosť vodných športov a šnorchlovania. Prakticky už od hotelovej pláže začínajú potápačské lokality s prvotriednymi scenériami podvodného života. V areáli sa tiež nachádzajú tenisové kurty a neďaleko od hotela je pekné golfové ihrisko.

Stravovanie

raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

ventilátor, moskytiera, kúpeľňa s WC, terasa s výhľadom do záhrady

Na izbe max. 3 osoby.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK