Hesperia Lanzarote, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Lanzarote, 7.4.2018, Raňajky
Hesperia Lanzarote
Termín:
7.4.2018 – 14.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58252227
981 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Hotel
Hotel Hesperia Lanzarote
Prehľad
Poloha:

Hesperia Lanzarote je 5-hviezdičkový hotel s výhľadom na skalnaté pobrežie v Puerto Calero. V prednej časti hotela sa nachádza malá čierna pláž s 38 m dlhým mólom. Centrum mesta Puerto Calero môže byť dosiahnuté za cca 5 km a slávny prístav je asi 800 m pozdĺž pobrežnej promenády a rôznych nákupných a zábavných podnikov, barov a supermarketov. Popis:

Tento moderný hotel má celkom 331 bytových jednotiek, ktoré sú rozložené na 4 podlažiach. K vybaveniu patrí elegantná vstupná halu s recepciou, internetový kútik (za poplatok), WLAN (zdarma), piano bar, kokteil bar, hlavná reštaurácia, a-la-carte reštaurácie, panoramatický výťah, knižnica, TV miestnosť a wellness a kúpeľné centrum s rôznymi masážmi. Vo vonkajšom areáli sú 4 bazény, slnečná terasa, pool/snack bar. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Ubytovanie:

Útulné a štýlové dvojlôžkové izby majú kúpeľňu, WC, sušič vlasov, minibar, trezor, rádio, telefón, bezdrôtové pripojenie (za poplatok), satelitný TV, klimatizáciu a balkón/terasa (za príplatok). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby určené pre jednu osobu. V izbách je možné objednať si za príplatok aj výhľad na more. Šport:

Fitness centrum (16 rokov), squash a tenisový kurt a ihrisko na plážový volejbal. Za poplatok: windsurfing, plachtenie, potápanie, požičovňa bicyklov a masáže, kozmetické procedúry vo wellness centre. Deti:

Mini klub 2-12 rokov, detská zábava a stráženie detí (na vyžiadanie). Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie. Rôzne miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10:30 - 23 hodín vrátane v príslušných otvorených barov. 

Polpenzia. Raňajky formou bufetu.,tiež večera vrátane nápojov. 

Raňajky: Raňajky formou bufetu.
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK