Koggala Beach Club, Sri Lanka, Koggala, 7.3.2018, Raňajky
Koggala Beach Club
Termín:
7.3.2018 – 15.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61282824
889,20 € Príplatky v cenníku
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: KOGGALA BEACH
Poloha
Hotel se nachází na asi 3 km dlouhá jemné písečné pláži Koggala. Galle, největší město na jižním pobřeží je vzdáleno cca 14 km a letiště cca 170 km.. Menší obchody se nacházejí cca 1 km od hotelu.
Ubytovanie
Pokoje:
Dvoulůžkový pokoj je vybaven sprchou, WC, klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem, TV, trezorem,minibarem, balkonem nebo terasou s výhledem na moře.
Super Saver pokoj má stejné vybavení jako dvoulůžkový pokoj, ale nemá výhled na moře.
Vybavenie a služby
Resort nabízí ubytování v 78 pokojích ve dvou patrových bungalovech. K vybavení resortu patří recepce, trezor, TV místnost, restaurace s výhledem na moře, bar, obchody, Wi-Fi. V tropické zahradě je k dispozici bazén s dětským bazénem a slunečními terasami. Lehátka, polštáře, slunečníky a plážové ručníky jsou u bazénu zdarma.
Šport a zábava
Sport:
Plážový volejbal, stolní tenis, šipky, šachy, aerobik

Zábava:
Zábavné programy

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK