Playa del Carmen, Mexiko, 11.5.2018, Raňajky
Playa del Carmen
Termín:
11.5.2018 – 19.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58832661
1 348 € od 1 308 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Mexico - Playa del Carmen - individuálne - odlet Viedeň
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň VIEDEŇ – CANCÚN

Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Mexika do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitého letoviska Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumalu (transfer trvá cca 2 hodiny).

2. - 7. deň POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN

Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumale. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách a la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka nepreberné množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulume. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

8. deň ODLET DO VIEDNE

Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

9. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň s prestupmi transfery letisko – hotel – letisko 7 x nocľah vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu asistenciu miestnej CK

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy 399,- EUR služby českého delegáta na vyžiadanie fakultatívne výlety komplexné cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Úvod


Nedávno zrekonštruovaný hotel ponúka príjemné
ubytovanie v komfortne vybavených izbách. Vzdialenosť od
letiska je cca 20 minút jazdy, národný park Yum Balam Nature
Reserve sa nachádza cca 30 minút od hotela. V blízkosti
je množstvo reštaurácií, barov a kaviarní, tiež môžete
navštíviť jedno z najväčších nákupných centier. Pláž je vzdialená 7 minút od hotela.

Popis hotelu

Popis

nedávno zrekonštruovaný hotel ponúka príjemné ubytovanie v komfortne vybavených izbách. Vzdialenosť od letiska je cca 20 minút jazdy, národný park Yum Balam Nature Reserve sa nachádza cca 30 minút od hotela. V blízkosti je množstvo reštaurácií, barov a kaviarní, tiež môžete navštíviť jedno z najväčších nákupných centier. Pláž je vzdialená 7 minút od hotela.

Vybavenie

k dispozícii je 24 hodinová recepcia, reštaurácia, bar, kaviareň, business centrum, zmenáreň, čistiareň, zadarmo pripojenie k internetu, stráženie detí (za poplatok)

Pláž

hotel sa nachádza 7 minút jazdy od pláže. Zdarma kyvadlová doprava.

Zábava a šport

plážový klub s barom, konferenčná miestnosť, v blízkosti golfové ihrisko s možnosťou golfových lekcií (za poplatok), na pláži šnorchlovanie a potápačské kurzy (za poplatok)

Stravovanie

raňajky amerického typu

Vybavenie izby

všetky izby s možnosťou jednej prístelky sú klimatizované s vlastným sociálnym zariadením. Vybavené sú SAT-TV, telefónom, rádiom, trezorom, fénom a žehličkou. Na vyžiadanie detská postieľka (zdarma). Väčšina izieb má balkón.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK