Riu Playa Blanca, Panama, 18.4.2018, All inclusive
Riu Playa Blanca
LM
Termín:
18.4.2018 – 25.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:57559209
1 191 € Konečná cena

Poloha

Novopostavený hotel sa nachádza na pobreží Tichého oceánu v provincii Coclé v hotelovej oblasti Playa Blanca, najbližšej dediny Rio Hato cca 4 km.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 4 reštaurácie, z toho 3 `a la carte (talianska, ázijská, steak house), 5 barov, 3 bazény (1 detský s vodnými šmykľavkami), diskotéka, konferenčná miestnosť, obchod.

Ubytovanie

DR: klimatizácia, ventilátor, kúpeľňa / WC, plazmový TV / sat., Minibar, trezor, sušič vlasov, žehlička, žehliaca doska, balkón alebo terasa.

DRSV: pozri DR, výhľad na more.

Stravovanie

Viď program all inclusive.

Zábava

Denné a večerné animačné programy.

Pláž

Dlhá piesočná pláž priamo pri hoteli, lehátka a slnečníky zdarma.

Šport
Zadarmo: viď program all inclusive Za poplatok: motorizované vodné športy, potápanie
Deti

Detský bazén so šmykľavkami, detský klub Riuland (4-8 rokov a 8-12 rokov).

All inclusive
Raňajky a obedy formou bufetu Večera formou bufetu alebo menu v reštauráciách `a la carte (obmedzené kapacitou, nutná rezervácia) Občerstvenie formou snacku (po celých 24 hodín) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby a originálnych značiek, koktejly Minibar (pravidelne doplňovaný, alkoholické i nealkoholické nápoje) Nemotorizované vodné športy (windsurfing, kajaky, šnorchlovanie), stolný tenis, plážový volejbal, aquaaerobik Hotelová diskotéka Pacha (6x týždenne, vstup a konzumácia)
Platobné karty

VISA, MC.

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby (90 minút denne) Za poplatok: internetový kútik vo Sports Baru, WiFi na izbách
Poznámka

Oficiálna trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRSV): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 18. 4. 6:55
Návrat: 26. 4. 17:55
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK