Round Hill - Jamajka - Montego Bay

Round Hill starstarstarstarstar

Round Hill
Doprava:
letecky
Letisko:
Praha
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive

Názov zájazdu podľa organizátora: Jamajka - Negril - Round Hill
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne, odbavenie 2 hodiny pred odletom. Počas letu je pre Vás pripravených niekoľko jedál a nápojov. Prílet na Jamajku do Montego Bay, uvítanie na letisku a transfer do Negrilu, vzdialeného 80 km od Montego Bay v severozápadnej časti ostrova/ transfer trvá 2 hodiny/.

2. – 7. deň POBYT NA JAMAJKE

Pobyt s raňajkami alebo programom All inclusive v najznámejšom a najkrajšom letovisku Jamajky v Negrile, ktorého pláž sa ťahá 10 km pozdĺž pobrežia. Program All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov aj alkoholických miestnych nápojov, nemotorizované vodné športy. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov. Odporúčame plavbu katamaránom pozdĺž pobrežia Negrilu pri západe slnka, kúpanie v neďalekých vodopádoch Mayfield Falls, celodenný výlet loďou po Black River s pozorovaním krokodílov vo voľnej prírode, kúpanie vo vodopádoch YS s prechádzkou po Bamboo Avenue, cesta s ochrannou bambusovou klenbou, tieniacou pred slniečkom. Možnosť navštíviť najznámejšie vodopády Jamajky Dunn´River Falls, ktoré sú neďaleko Ocho Rios vzdialené 5 hodín jazdy. Večer možnosť prechádzky po pláži alebo sa môžete nechať unášať v rytme reggae v niektorom z plážových barov so živou hudbou.

8. deň ODLET DO VIEDNE

Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko v Montego Bay a odlet do Viedne.

9. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň – Montego Bay – Viedeň 7 x nocľah v hoteloch so stravovaním podľa výberu transfery letisko – hotel – letisko asistencia partnerskej cestovnej kancelárie

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod

Luxusný hotelový komplex s 27 samostatnými vilami a 36 izbami s výhľadom na more v Pineapple House sa nachádza uprostred udržiavanej záhrady na privátnom polostrove v blízkosti strediska Montego Bay, cca 12 km od centra Montego Bay a od letiska.

Popis hotelu

Popis

luxusný hotelový komplex s 27 samostatnými vilami a 36 izbami s výhľadom na more v Pineapple House sa nachádza uprostred udržiavanej záhrady na privátnom polostrove v blízkosti strediska Montego Bay, cca 12 km od centra Montego Bay a od letiska

Pláž

privátne piesočná pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky na pláži a uteráky zadarmo.

Vybavenie

2 reštaurácie, 2 bary, konferenčná miestnosť, 2 bazény, detský bazén, detský klub (3-12 rokov), obchod so suvenírmi, internet (wifi).

Zábava a šport

tenis, aerobik, fitness, bezmotorové vodné športy (windsurfing, kajak, šnorchlovanie). Za poplatok motorové vodné športy, rybárčenie, potápanie, kúpeľné terapie, golf (18-jamkové golfové ihrisko cca 10 min. Od hotela). V rámci All Inclusive je zahrnutá 1 výlet - plavba na bambusových pltiach po rieke Great River (1x počas pobytu). Tematické zábavné večery.

Stravovanie

All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa.

Vybavení pokojů

kúpeľňa s WC, klimatizácia, fén, chladnička, telefón, dokovacia stanica pre iPod, kávovar, trezor, žehlička a žehliaca doska, terasa alebo balkón. Vily majú 2 až 6 spální, obývacia izba a verandu s prekrásnym výhľadom. 24 víl má súkromný bazén. Každá spálňa vo vila má svoju kúpeľňu a terasu.

Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby 1 dieťa.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.