Sempati, Cyprus, 6.9.2018, Raňajky
Sempati
LM
Termín:
6.9.2018 – 13.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59695664
od 363,30 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: SEMPATI HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: 51 km

Najbližšie mesto (km): Kyrenia (14 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 100 m
Základné informácie
Príjemný trojhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie s raňajkami, alebo s polpenziou. Hotelová piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 100m od hotela. Má spolu 68 izieb.  V blízkosti hotela je reštaurácia aj minimarket. WiFi je v lobby bez poplatku.
Poloha
 Hotel sa nachádza približne 14 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom a 51 km od nikózijského medzinárodného letiska Ercan. 5 min.chôdze od hotela sa nachádza reštaurácia aj minimarket.
Vybavenie izieb
 Štandardné izby sú vybavené balkónom/terasou, AC, SAT-TV, telefónom a minibarom za poplatok, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom, setom na prípravu teplých nápojov. Trezor je na recepcii.
Pláž
 Hotelová piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 100m od hotela. Ležadlá, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky hotel neposkytuje.
Strava
 V hlavnej reštaurácii podávajú jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; bar.
Šport a zábava
 Bez poplatku sú šípky. Za poplatok je biliard a vodné športy na pláži. Hotel zabezpečuje tematický večer alebo živú hudbu.
Koncept
V koncepte ubytovania s raňajkami sú raňajky vo forme bufetu a v koncepte polpenzie - raňajky a večere vo forme bufetu, bez nápojov. Všetky nápoje, nápoje vo fľaši, importovaný alkohol, freshe sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.
Web
 http://www.hotelsempati.com/

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK