The Oyster Box, Južná Afrika, Durban, 12.10.2018, Raňajky
The Oyster Box
Termín:
Načítavam ... 12.10.2018 – 21.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60249759
2 538 € od 2 428 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Durban - Južná Afrika - The Oyster Box
Popis zájezdu

Taký je subtropický Durban, prvotriedna juhoafrická riviéra na brehu príjemne vyhriateho Indického oceánu. Durban si ľudia pamätajú najmä ako prázdninové letovisko a hýrivej centrum nočného života.

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne do Durbanu.

2. - 8. deň DURBAN

Prílet do Durbanu . Transfer a ubytovanie vo vybranom hoteli . Mimo pobytu v Durbanu doporučujeme návštevu delfinária či žraločieho inštitútu Natal Shark Board v Umhalanga Rocks , výlet do oblasti Valley of 1000 Hills či do NP Hluhluwe a Wetland .

9. deň DURBAN - VIEDEŇ

Transfer na letisko a odlet do Viedne.

10. den PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú prepravu Viedeň - Durban - Viedeň transfery letisko - hotel - letisko 7x ubytovanie s raňajkami vo vybranom hoteli

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy 209,- EUR fakultatívne vstupy a výlety služby českého sprievodcu vízum do JAR poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Tento luxusný 5 * hotel sa nachádza priamo na pobreží indického oceánu a len 5 min chôdze od Umhlanga Village Centre. V okolí hotela sa nachádza nespočetné množstvo atrakcií, ako zábavný vodný park Ushaka Marine World, nákupná galéria, majestátne Dračie hory či možnosť safari.

Popis hotelu

Popis

Tento luxusný 5 * hotel sa nachádza priamo na pobreží indického oceánu a len 5 min chôdze od Umhlanga Village Centre. V okolí hotela sa nachádza nespočetné množstvo atrakcií, ako zábavný vodný park Ushaka Marine World, nákupná galéria, majestátne Dračie hory či možnosť safari.

Vybavenie

reštaurácie, bary, bazén, tropická záhrada, detský klub, obchodné centrum, kino, wellness, fitnes centrum, konferenčné zariadenia

Pláž

piesočná priamo pri hoteli

Stravovanie

raňajky formou bufetu, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

kúpeľňa, WC, klimatizácia, plazmová TV, možnosť filmov (na vyžiadanie), sušič vlasov, žehliace zariadenie, telefón, WIFI, minibar, minerálna voda, kávovar, trezor, vybavenie na pláž - slnečník, plážová taška, lopty, pálky a opaľovací krém .

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK