The Protea Wildernes, Južná Afrika, 5.10.2018, Raňajky
The Protea Wildernes
Termín:
Načítavam ... 5.10.2018 – 14.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60249914
1 658 € od 1 588 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Garden Route - Južná Afrika - The Protea Hotel Wildernes
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne cez Kapské Mesto do George či cez Johannesburg do Port Elizabeth. Po prílete transfer, prípadne prenájom vozidla a presun do Wilderness či Plettenberg Bay do vybraného hotela, ubytovanie, nocľah.

2. - 8. deň GARDEN ROUTE

Pobyt vo vybranom hoteli . Možnosť výletov v zapožičanom vozidla pozdĺž divokého pobrežia ( napríklad do NP Tsitsikamma či Ado Elephant ) , slnenie na plážach Indického oceánu či aktívny od počinok pri surfovaní , golfu alebo inom športe.

9. deň ODLET DO VIEDNE

Transfer na letisko v George či Port Elizabeth a odlet do Viedne.

10. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň – Kapské Mesto / George (prípadne Port Elizabeth) – Viedeň transfery letisko - hotel - letisko 7x ubytovanie s raňajkami vo vybranom hoteli

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy fakultatívne vstupy a výlety a vstupy do NP služby českého sprievodcu prenájom vozidla Compact vízum do JAR cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Luxusný hotel so 158 izbami sa nachádza v divokej prírode oceánskeho pobrežia rezervácie Wilderness George a Knysna; kľudné miesto obklopené plážami, lagúnami, hustými lesmi, vysokými útesmi, jazerami a riekami.

Popis hotelu

Popis

Luxusný hotel so 158 izbami sa nachádza v divokej prírode oceánskeho pobrežia rezervácie Wilderness George a Knysna; kľudné miesto obklopené plážami, lagúnami, hustými lesmi, vysokými útesmi, jazerami a riekami.

Vybavenie

reštaurácie, 2 bary, vonkajší vyhrievaný bazén, konferenčné centrum

Pláž

piesčité pláže v blízkosti hotela

Zábava a šport

minigolf, tenisové kurty, squash

Stravovanie

raňajky formou bufetu; možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

kúpeľňa s WC, klimatizácia, TV, telefón, rádio, kávovar

Maximálne 3 osoby na izbe.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK