To nejlepší ze Srí Lanky 3*, Sri Lanka, 22.2.2018, Polpenzia

To nejlepší ze Srí Lanky 3* starstarstar

To nejlepší ze Srí Lanky 3*
LM
Termín:
22.2.2018 – 4.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:58616364
od 1 768 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Okruh

1. DEN

- Odlet z Prahy do Kolomba.

2. DEŇ

- Ráno prílet do Kolomba, transfer do Pinnewaly sa sloním sirotincom. Pozorovanie kŕmenie a kúpanie slonov. Potom presun do Sigiriye, ubytovanie v hoteli, odpočinok.

3. DEŇ

- Odchod na prehliadku skalné pevnosti Sigiriya s pozostatkami kráľovského paláca a freskami dievčenských postáv, ktorá je zapísaná na zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. Potom prehliadka komplexu jaskynných chrámov v Dambulle. Návrat do hotela, zvyšok dňa voľno.

4. DEŇ

- Odchod na prehliadku Polonnaruwy, historicky druhého hlavného mesta, s návštevou archeologického náleziska so sochou ležiaceho Budhu zo žilkovaného mramoru. Popoludní safari v národnom parku Minneriya - domov divokých slonov (v parku ich žije cca 200), byvolov, jeleňov (sambar), krokodílov. Večer návrat do hotela.

5. DEŇ

- Odchod do Kandy, cestou zastávka v záhrade s korením. Potom prehliadka mesta Kandy - vrátane prehliadky posvätného chrámu Budhovho zubu, kde sa nachádza jeden zo štyroch zubov, ktoré sa našli po spálení ostatkov Budhu, následne Kráľovská botanická záhrada Peradeniya. Ubytovanie v hoteli.

6. DEŇ

- Ráno po raňajkách odchod vlakom do oblasti čajových plantáží, užijete si úžasnú jazdu srílanským scenériami. Potom presun na čajovú plantáž, zoznámenie s históriou a spracovania čaju v čajovej továrni. Odchod do mesta s britskou koloniálnou históriou Nuwara Eliya, ktoré býva nazývané "malé Anglicko".

7. DEŇ

- Ráno odjazd smerom Hortonove pláně (raňajky formou balíčka). Hortonove pláne sú so svojou nadmorskou výškou 2 100 metrov najvyšších náhornou plošinou na Srí Lanke. Cesta s prechádzkou v parku cca 6 hodín. Potom presun na východ Srí Lanky do NP Yala - cestou fotostop u hinduistického chrámu Sitha Amman Kovi au vodopádu Ravana.

8. DEŇ

- Skoro ráno odchod na jeep safari do národného parku Yala. NP Yala je domovom mnohých druhov zvierat - slony, byvoly, krokodíly, leopardy, opice, množstvo vtákov. Popoludní návšteva Kataragama, jedného z najvýznamnejších pútnických miest na Srí Lanke.

9. DEŇ

Odchod z NP Yala na pobreží, ubytovanie v hoteli pri mori.

10. - 12. DEŇ

- Pobyt pri mori. Posledný deň uvoľnenie izby v 11:00, večer transfer na letisko.

13. DEŇ

- V skorých ranných hodinách odlet z Kolomba do Prahy, popoludní prílet do Prahy.

Cena zahŕňa
leteckú prepravu Praha-Dubaj-Kolombo-Dubaj-Praha (economy class) letiskové a palivové taxy 7 nocí v *** hoteli počas okruhu 3 nocí na pobreží v hoteli podľa výberu 10x polpenziu prepravu klimatizovaným vozidlom služby česky hovoriaceho miestneho sprievodcu vstupy podľa programu
Príplatky

Cena nezahŕňa:

vstupné vízum na Srí Lanku (35 USD po prílete) cestovné poistenie ostatné stravovanie a nápoje sprepitné miestnym sprievodcom, vodičom a nosičom
Informácie o lete
Odlet: 22. 2. 19:15
Návrat: 5. 3. 9:00
(časy letov sú len orientačné)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK