Egypt

Hurghada

The Grand Resort*****

Naša prvá dovolenka v Egypte dopadla nad očakávania. Prileteli sme ráno, po príchode do hotela (bolo asi 10 hodín dopoludnia) nás už čakala pripravná izba!! Čo v iných hoteloch býva až po 14-tej. Izba bola priestranná v typickom štýle, nič nám nechýbalo. Nádvorie nám vyrazilo dych....obrovský bazén obklopuje krásna budova hotela. Sme boli ako v tisíc a jednej noci. Strava bola rozmanitá, každý našiel to svoje. Prekvapením skutočne bolo úroveň servírovania. Príjemný večer sme strávili v a´la carte reštaurácií. Pláž piesková, pozvoľný vstup. Na pláž sa chodí cez nádvorie iného hotela, ale ani sme si to neuvedomovali pretože sme sa len prešli cez upravenú záhradu a ešte myslí, že to bolo aj lepšie lebo sme mohli chodiť do bazénov tohto hotela. Bazény boli aj tam aj tam a mohlo sa chodiť do všetkých, takže deti mali čo robiť aby vyskúšali všetky!! Delegát bol Egypťan hovoriaci po slovensky/česky. Takže dorozumieť sa dalo úplne bez problémov. V celku, spokojnosť nadovšetko, na rok ideme zas. 

Recenzia od: Silvia, Chvojnica

Super výborná dovolenka, skutočný luxus za málo penazi, boli sme na dovolenke v roku 2013 v decembri. Aj napriek tomu že nas znami strašili, že prečo v decembri, bude zima, bolo naozaj super teplo resp akurat 28 stupnov. Domov sme prisli den pred Vianocami a čierni ako čokoladky všetko naozaj všetko sa nám páčilo, strava, areál, miešane drinky a skvelý dlegat Mustafa. Dakujeme CK FUTURE! Sem sa určite ešte raz vratime.

Recenzia od: Sofia Prievidza

V Egypte sme boli veľa krát, ale za taketo peniažky a takomto luxuse ešte nie, boli sme v novembri a počasie bolo velmi dobre , teplucko , okolo 18 stej sa začalo smievať ale nám to neadilo, bola som s manželom a ten čas sme využili naplno, strava bola super a nenormálna bola Ala cart restaurácia, kde sa treba den vopred zahlasiť , servírovane chutne jedlo – všetko na urovni, s manželom sme absolvovali aj výlet Karnak a Luxor – sprevádzal nás delegat Jožko – a zažila som naozaj dejiny Egypta v plnej kráse- odporúčam, že kto ide do eygpta aspon jeden výletik do historie , dakujeme CK FUTURE – Egypt je ich špecialitka, majú to dôkladne pochodene a už vopred sme vedeli každý detail hotelíka a aj čo nás čaka.

Recenzia od: Kamila Prievidza

Hľadali sme lacné, ale čiste riešenie dovolenky v Egypte a týmto hotelom a cenovou ponukou Ck FUTURE sme ostali šokovaní, tužili sme po spoznavani a krasna architektura hotela a jeho skužba ako i cena nas dostala na kolena . Super !!!! všetko výborna . Nevadilo nám ani to, že sme k moru šli cez sesterský hotel Grand hotel – bola to príjemná prechádza . Nedalako je dokonca Duty Free shop – ak by vam nechutil miestny alkohol. Boli sme na celodennom výlete v udoli kráľov – zážitok na celý život – skutočne , tento hotelík sme si zamilovali – priestranne izby, a to ovocie !!! verímr, že sme tu neboli posledný krát , dakujeme CK FUTURE za TIP – teší nás, že sme našli konečne mniekoho čo ponuka čo ak pozna, po sklamaniach z kupovania na internete som dostali viac ako sme čakali.

Recenzia od: Marian Pravenec

Siva Grand Resort****+

Hotelík ktorý si zamilujte! Ked nám Ck FUTURE prezentovala, že Siva je hotel, ktorý má najviac vracajúcich sa klientov mali sme naozaj veľké očakávania. Prvý dojem na recepcii nebol najlepši – ale čím sme tam boli dlhšie sme prišli , prečo je Siva hotel, do ktorého sa ľudia vracaju aj 4 krát do roka – je úplne bez chyby – super služby , úžasné jedlo a tá jedinečná pláž! Boli sme veľmi spokojní a ak ešte raz pojdeme do Egypta pojdeme opať do Sivi.

Recenzia od: Lenka Nedožery

Podľa môjho názoru strava v hotely Siva, bola veľmi bohatá a rôznorodá, pretože tu boli možnosti vybrať si z ponuky stravy v rôznych reštauračných zariadeniach. Či už rýchle občerstvenie alebo tematické večere v plážovej reštaurácii. K hotelu samozrejme pre náročných boli medzinárodné reštaurácie a kaviarne L- Carte. Cena za pobyt v jesennom termíne bola primeraná a zodpovedala kvalite hotela, ktorý bol starší, ale čistý s ochotným a milým personálom. Manažéri boli podľa služobného postu rozdelení podľa farby košele. Tí červení vedeli dostatočne anglicky. Recepcia plynule. Súčasťou hotela Siva je hotelová prekrásna pláž, ktorá si získa určite každého klienta hotela z ktorejkoľvek krajiny Európy s krajšou plážou pre deti, neplavcov ale aj pre náročných plavcov som sa ešte po 9 návštevách Egypta nestretla. Keď pláž a Egypt jedine Siva!!! Služby delegáta sme nevyužili, len pri odchode z dovolenky sme sa s ním stretli na recepcii hotela z dôvodu času odletu z letiska Hurgáda. Snažil sa hovoriť lámavou slovenčinou, anglický jazyk odmietol. Nič moc!!! Ďakujeme cestovnej kancelárii za skvelú ponuku hotela Siva- Egypt.

Recenzia od: Rodina Ďuráková

 

Grand Hotel****

Za cenu 330 euro za ALL inclusive som čakala uplnu katastrofu. Chceli sme hotel len na prespatie a chodiť po pamatkach a celý den byť pri mori ... ale hotelík nás potešil ako aj delegat. Jednoducho zariadený hotel, bazeny a bar na pláži – super! Za tu cenu, by sme neurobili ani Chorvátsko a to by sme si museli variť, odporúčam nenáročným a študentom.

Recenzia od: Karol, Dolne Vestenice

Makadi

Makadi Spa Hotel*****

Hotel je len pre dospelých, tichúčko, len luxus. Maximálny relax a pokoj. Úplne úžasné a bez chyby. Je to najkrajši hotel aky som kedy videl! Ďakujem CK FUTURE za TIP!

Recenzia od: Ján Prievidza

Tak takto si predstavujem Raj na zemi... keď sme si v CK FUTURE vyberali dovolenku  a ukazovali nám autentické fotky,boli sme nadšení. Ale ked sme hotel videli a zažili na živo, boli sme unesení. Je tu to najkarsie Spa, všade sa šírila nádherná vôňa, doslova voňavučky hotel.

Recenzia od: Evka, Diviaky nad Nitricou

Marsa Alam

 

Utopia Beach ***

Aj napriek tomu , že sa jedna o 3* hotel ponuka všetko ako 5* hotely. Strava bola super , izby priestranné a tobogany uplne super ! a to najlepšie – potápanie – nedaleko hotela bolo potápačske cesntrum – a skutočne sme videli velikánske korytnačky a morske kravy . cestujeme často – a máme precestovaný aj Karibik a môžem napísať, že pláž, možnosti potápania sa daju smelo porovnať s potápaním v Karibiku , čo neporovnáte je cena – jeden Karibik a idem 5 krát do Eypta , spokojnosť nadovšetko . Vedeli sme do akého hotela ideme – dievčatá z Ck FUTURE tam už boli a videli sme aj fotky , milo nás prekvapila cena . V recenziách sme sa dočítali, že hotel má preto len 3* lebo tam často vidíme čiernu zsáatvu na pláži a nedá sa kupať. My sme takúto situáciu nezažili , možno je to o šťastí ... dovolenku v hoteli Utopia odporúčam.

Recenzia od: Angelika Šamorín