Recenzie hotelov v Turecku

Belek

Siam Elegance*****

Výborný rodinný hotel , profesuionálny animačný tím, skvelá strava , cukráren priamo v hoteli, hole bol priamo na pláži, animácie pre deti od troch rokov , rodelene v skupinách , naše deti sa naozaj dovolenku užili , tobogány fungovali celý den okrem obedu , na obed sme mohli ísť do hlavnej reštaurácie alebo do reštaurácie na pláži – kde sme sa nebudeli prezlikať z plaviek, musím pochváliť skúsenú a skvelú delegatku. Nakupovať sa dalo aj v obdhodíkoch pri hoteli, nemudeli sme ísť priamo do Beleku, mne sa najviac páčili animácie – každý večer na inú tému a ani človek nemusí vedieť anglicka a veľa sa nasmeje . Naše deti hovoria, že to bola naša najlepšia dovolenka a chceli by sa tam ešte vrátiť , dakujeme CK FUTURE PRIEVIDZA za skvelý tip a rodinný hotel Siam Elegance všetkým ordporúčame.

Recenzia od: Dalibor, Prievidza

Tento hotel je najlepší hotel v akom som kedy bola. Sú tam veľmi krásne izby aj s balkónom. Veľmi veľa bazénov aj tobogánov. Každý deň veľký výber jedla . Cez deň  zákusky, palacinky, zmrzlina a iné dobroty. Najviac sa mi páčilo ako cez den , velmi gyhienicky ponukali nakrájane čerstve ovocie – super !!! Sú tam aj  profi animátori a špeciálne pre deti detský kútiky do nich  sa deti zamilujú. Pre mamičky je tam bolo naozaj vela aktivík – tu sa vo forme naozaj udržite , fitko, aerobik a salon krásy  . Pláž je pieskovo kamienkova a trochu užšia , no nám to nevadilo, kede sme vacsinu času trávili pri bazénoch a deti na toboganoch . Vždy je večer zábavný program na ktorom  sme sa nasmiali .Je tam aj sushi bar ale pozor – nepodáva sa v nom Sushi – je to len názov , je zariadený v tom štýle ale je to bar kde sa pije J  Tento hotel je vhodný pre každého či už rodine alebo pre pary. Rozhodne ho odporúčam.

Recenzia od: Alica, Malinovo 

Suntopia Magic Life Waterworld*****

V tomto hoteli sme boli už dva krát aj so známymi. Hotel má výbornú polohu a je pre rodinnú dovoleku super voľba. Pre deti je vybudovaný aquapark, ani sme nevedeli že ich na dovoleke máme. Dosýta sme sa našportovali, je to veľa bazénov a veľa možností aj na vodné športy. Animátori nás tiež zapájali do rôznych športov – mali sme aktívny oddych, Hotel bol síce veľký ale ako masovku sme to nevnímali, lebo areál bol naozaj pbrovký, tým pádom sa stále dalo nájsť miesto , miesta ked sme chceli byť bud v pokoji alebo naopak venovať sa animáciím.

Recenzia od: Zuzana, Martin

Papillon Ayscha*****

Krásny areál, výborné služby , jedlo chutné a nenormálne naaranžované, pribrali sme všetci ... Hotel umiestnený v krásnej , pestovanej a stále upravovanej záhrade, naozaj sa starali – každý den. Pláž bola piesok a drobné kamene, sun set bol zadarmo a čo mi páčilo, nemusel som vždy ráno šprintovať aby som si obsadil jedno miesto odporúčam.

Recenzia od: Sofia, Poprad

Side

Kamelya  World Village****+

Rodinný hotel s úžasnám aquaparkom, ako keby detske dedinka – zmenšený Disneyland – naše deti sa cítili ako v raji. Bola som v Turecko už veľa krát ale takúto dokonalú dovolenku sme zažili iba tu , Dakujem Ck FUTURE za odporúčenie a fotografie , ktoré nám ukázali v cestovke , je super , že chodia na služobné cesty , nafostia si hotely a potom ukazujú reálne fotky a hovoria reálne popisy. odporúčame tak CK FUTURE ako aj hotel Kamelya.

Recenzia od: Branislava, Senec 

Určite najlepší hotel v Turecku pre rodiny, už piaty krát a stále máme chuť sa vrátiť, bez chybičky – odporúčam .

Recenzia od: Samo, Ilava

 

Kemer

Marti Myra*****

Veľmi nás potešila úroveň hotela Marti Myra 5*, v CK FUTURE ho veľmi chválili a tak sme mali veľké očakávania. Naplnili sa do posledného slova. Hotel je zameraný hlavne na rodiny s deťmi. Veľmi si musím pochváliť kvalitné služby v miniklube. Skvelí animátori a mala som naozaj pocit, že sa svojej práci rozumejú a robia to už dlhé roky. Všade dookola je veľa zelene. Naším deťom sa páčila mini ZOO – boli sme príjemne prekvapení že v Tureckom rezorte je ZOO. Izby v hotely boli veľké a krásne. Pači sa mi , že nieje to typický hotel, kde sú ľudia ubytovaní v jednej veľlek budove . Ale vilky , kde nás ubytovali boli roztrúsené po celom areáli a vkusne vsadené do zelene. Pláž bola úžasná . Odporúčam všetkým , aj rodinám s detičkami aj párom, všetci su tu nájdu svoju dovolenku.

Recenzia od: Katarína , Senec