Recenzie hotelov v Chorvátsku

Istria - Rabac

hotel Hedera***+

Dovolenku sme tu strávli s 5-ročným a 1-ročným dieťatkom. Jedlo bolo naozaj vynikajúce, veľký výber, domáca kuchyňa, veľké porcie. Pláž kamienková ako bolo aj v popise, pozvoľný vstup čo sme ocenili, keďže sme boli s malinkými deťmi. Na pláž sa ide cez parkovisko. Veľa lehátok aj keď sme prišli až počas dňa alebo poobede na pláž. Trošku chýbajú stromy, ale lehátka disponujú slnečníkmi a slnečník sa dá kúpiť aj v neďalekom obchode. Milý personál, ochotní. Musím podotknúť, že upratovanie bolo na 100%, čo sa vždy nestáva, upratovali stále a všetko! Uteráky stále menili. Keďže sme si nechali výber dovolenky na poslednú chvíľu, museli sme vziať izbu bez balkóna, preto by som na druhý krát určite nečakala do poslednej sekundy ako minulý rok, keď už nie je z čoho vyberať.

Recenzia od: Miarianka, Diviaky nad Nitricou

Šibenik, Solaris

Ivan*****

Hotel, ktorý sa dalo porovnať so super hotelmi v Turecku. Krásny nový luxusný hotel . Je to ako keby ani nie v Chorvátsku. Pláž je prerobená , upravená , nanosený jemný piesok. Pri hoteli je super aquapark , síce za zan platí , ale to vobec nevadilo . Deti si užili dovolenku so všetkým ako v rezostoch ktoré sme zažili v Turecku . Jedlo bolo výborné , mali sme polopenziu a na obed sme chodili do dalmatínskej reštaurácie . Všetko čerstvé a voňave . Pláž krásna. Nemali sme absolútne žiadne výhrady , odporúčam.

Recenzia od: Anežka, Nedožery Brezany 

 

Trogir

Vila Mamut

Za velmi malo penazi sme si kupili na týžden 3 - spáľnový aparmán na vršku v meste Trogir, písali síce v popise že je vzdianý len 150 m od mora – a bol dobrých 450 metrov prvé dni sme trochu frflali, ale potom sme si povedali – že aspon sa cez leto udržíme v kondičke ... ale to bolo asi jednine polonegatívum našej dovoleky. Ostatné musím len pochváliť, pešo sme sa dostali na promenadu, kde bola každý den príjemna hudba, užili sme prekrásne dalmatínske kapely .... cez den sme si chodili kupovať potraviny na vyrenie .... rada , že netreba nič brať zo Slovenska je už možno každemu jasna ... ale tu to platí o to viac – v Trogíri je super trh – so všetkým možným... kúpite skvele ryby , zeleniny , oleje .. a čo sa nám páčilo najviac – na obed sme vždy chodili do starého mesta – kde je naozaj prekrásne historicke centrum . ČO sa týka vybavenia naších apartmánov mali naozaj bšetko čo máte doma, vrátane práčky, všetkého riadu , vyspí sa tu aj 10 ľudi. odporúčam hlavne pre rodiny alebo partie priateľov.

Recenzia od: Katarína, Prievidza

Južná Dalmácia, Orebič

hotel Bellevue**+

V tomto hotelíku sme boli už 5 krát a naozaj si užili skvele domolenky – bol pre nás zaujímavý pokiaľ nedovršili deti 12 rokov, dovtedy sme sem chodili doslova za pár korun .... mali sme tu všetko čo mlada rodinka potrebuje – ALL na 2,5 * hotel úplne skvelý, dva detské bazéniky , celý den alko nealko nápoje a prekásne číste ,more .... vždy sme si urobili výletik na Korčuľu – ostrov oproti nášmu hotelu. Keď sme tu boli posledný krát, urobili sme si výlet dokonca do Dubrovníka. S hotelom a službami sme boli veľmi spokojní, nábytok bol síce starší, ale izby čisté , strava super , ked si premietnem peniaze čo sme dali za dovoleku – zrejme by som sa doma za tu sumu neprestravovala – dovolenku sme kupovali iba prvý krát v LM – a potom už iba v First momente v decembri – deti sme úplne zadarmo a veľku zľavu na dospelákov , na LM sa to neoplatilo – dali sme oveľa viac ako ked si dovolenku kupujeme vo First momente a je výhoda aj to , že sa nám rozdeli suma na viac splátok, čo náš rodinný rozpočet zvládol bez problémov , preto ďakujeme CK FUTURE za skvelý tip na lacnú ale výbornú dovoleku.

Recenzia od: Július, Prievidza

 

Na dovolenke som bola s priatelom, a za tie peniaze čo sme zaplatili sme nemali veľké očakávania. Ale hotelík prekvapil a daleka cesta zo Slovenska sa vyplatila, za 5 Eurový úplatok do pasu sme skočili namiesto depandece hotela v hlavnej budove a užili si naozaj skvelu romanticku dovoleku. More bolo čiste a jedno na 2,5* naozaj neskutočne lahodne a čo sa nám páčilo najviac – kedže sme boli až na samom juhu Chorvatska – ani raz nám nepršalo a slniečko svietilo ako v Tunisku a to sme tam boli posledný augustový týžden, kto nepotrebuje na dovolenke široku plazmu – a krištálový luster – a ide mu o čiste more – tento hotel je naozaj top!

Recenzia od: Roman, Prievidza

 

Keď Chorvátsko tak Dalmácia, presnejšie poloostrov Pelješac a mestečko Orebič a náš oľúbený hotel Bellevue. Už názov hotela ,čarovný výhľad, potvrdzuje nezabudnuteľný pohľad na čarovné okolie. Slušné a čisté ubytovanie, výborná strava milí ľudia. Krištálovočisté more a záruka dobrého počasia. Pokiaľ máte dosť už leňošenia urobte si výlet na blízku Korčulu, alebo si doprajte gurmánsky zážitok v mestečku Veľký Ston. Orebič je naša srdcovka a preto sa tam radi a pravideľne vraciame.

Recenzia od: Branislav, Prievidza

 

 

Tento hotel je uplne jednoducho  zariadený. Radila by som ak ste s rodinnkou a datmi ísť skor do deapndance hotela , aj su lacnejsie ale aj su izby omnho priestrannejšie ako v izby v hoteli. my sme boli v depandence a naši známy mali izbu v hoteli. Možno keby sa jednalo o pár, ale ked už máte len jedno dieťa na prídtelke izby su male , ledvy prejdete k oknu.  Izby v hoteli  boli čisté . Super bolo že tam bol aj bazen pre deti. Ked nám nechcelo ísť k moru, s manželom sme popijali kavu na terase a deti boli v bazene a pekne sme na nich videli . Veľkým plusom je to, mor eje blízko Pláž je kamienková. Jedlo mi tam veľmi chutilo. Každý si niečo vyberie. Pri bazénoch je aj bar s pitím, ale len pre all inclusive. Večerné programy  boli viac krát do týždna . dati mali s milou animátorkou minidisko show. Dva kraá do týždna prisla Kapala . a mohli sme si aj zatancovať .Cez deň je tam aj detský kútik. Tento hotel hodnotím pozitívne a určite by som sa tam vrátila.

Recenzia od: Radka, Trenčín