Recenzie Tuniských hotelov

Hotel Safa***

Na dovolenke sme boli v roku 2012 na 12 dní, bola to velmi lacna dovolenka , ale nasim detom sa páčilo, boli sme v začiatkom juna , počasie bolo, super, nevadilo nám že sa išlo k moru cez miestnu komikáciu, nechodilo tam vela auto, animatori boli super , vedeli zabaviť deti , za tie peniaze to bolo naozaj fajn., jednoducho zariadený hotel s valkým balkonom, bolo cisto.

Recenzia od: Jarka, Prievidza

 

Tento hotel je vhodný pre rodiny s deťmi – ale skutočne nenáročných klientov , pre ktorých je najdôležitejšie a možno jediné kritérium cena . S tým to sme prišli do CK FUTURE aj my a tiež s tým, že sme si vybrali hotel SAFA. Boli sme upozornení, že aký je to hotel, videli sme aj reálne fotky , ale predsa sme čakali viac J čo sa týka aktivít – to bolo dosť dobre . Každý deň sú prichystané  rôzne aktivity -  hádzanie šípiek,  ping-pongu vodný aerobik, tanečky pri bazénoch, vtipné večerne programy.Su tam 4 bazény čo bolo fajn atiež tobogan, takže skutočne čo sa aktivít týka . Tiež pozitívne hodnotím prístup delegátky Sylvie. Boli sme na 12 dní, tak sem si zakupili aj výlety. Odporučam výlet do hlaveho mesta a tiež modro bieleho mestečka, kde natáčali Angeliku. ALE čo sa jedla týka a upratovania, tak tam sme mali výhrady. No ako vieme Tunisania maju / mali a vždy budu mať na všetko čas . Pokazene WC alebo vypalena žiarovka – to su behy na dlhe trate ... osd toho leta už beriem odporúčania cestovyk vážnejšie . Od toho leta už nie je u nas prvorade kriterium cena – a pomer ceny a kvality , do SAFY – skor studenti ... nie rodiny s deťmi ... slabe.

Recenzia od: Irena, Malinovo 

 

Riadh Palms****

V tomto hotelíku sme boli už tretí krát. Je to síce starší hotel ale služby má naozaj skvelé – a preto som ochotná sa sem ešte vrátiť. Hotel je v cetre Souse , blízko mediny, takže nemusíte byť stále len zavretí v rezorte. Je vždy za super cenu – ale keď porovnám ceny, raz sme ho kupili v Last minute a bol drahší ako vo First Momente a tak ho vždy kupime v decembri, kedy si ešte môžeme vyberať z akéhokoľvek termínu. Veľmi sa mi páči jeho pláž a to že je okolo hotela veselo , je kde ísť a žije to tam.

Recenzia od: Simona, Diviaky nad Nitricou

 

Eden Club***

Ked som povedal, že idem do Tuniska a do 3* hotela, všetci zalomili rukami ale brala som odporúčenie v CK FUTURE – že by to mohlo dobre dopadnuť poznaju ten hotel, boli tam na infoceste , ukázali mi obrázky a presvedčilo ma to . A som rada, pretože za taku cenu a takú skvelu dovolenku sme ešte nemali ... Jednoduché ale číste ubytovanie. Krásna pestovana záhrada a naozaj skvele pláž. A pre deti tobogány. Jedlo bolo tiež veľmi dobré . Málokedy sa vraciame na to isté mietso na dovolenke , ale sem by som sa určite ešte zar vrátila.

Recenzia od: Broňa, Nitrianske Rudno

Na dovolenku sme šli na poslednú chvíľu a ked nám v CK FUTURE ponúkli Eden a že 3* , krútili sme nosom, no po pravde cena sa nám páčila ale prekvapenie bolo super ! ked do Tuniska a ked do 3* lacného hotela , tak potom určite sem ! jedlo super, ubytovanie síce jednoduchšie ale naozaj čiste a pláž úžasna. Boli sme tri baby a počas celej dovolenky sme mali okolo seba animátorov , ktorých by sme si vzali najradšej domov bolo super

Recenzia od: Jana, Eva, Tereza, Bratislava