Poznávačky

Taliansko, RÍM/ letecky, 4 dni

Zážitok na celý život! Fantastická sprievodkyňa, kvalitný výklad. Behali sme od rána do večera a videli úplne všetko. Najväčší zážitok bol pre nás Vatikán, nečakane ale predsa sme mali možnosť uvidieť aj Pápeža. Ubytovanie bolo takisto fantastické, priamo v srdci Ríma a tak sme sa este po celom dni vybrali na romantickú večeru do Talianskej reštaurácie hneď pri Fontáne Di Trevi a prechádzali sa večernými uličkami Ríma. Hotel nádherný v rustikálnom štýle. Raňajky mali byť kontinentálne, ale my sme mali formou bufetu takže nad očakávania. Aj keď bol let až z Viedne, mikrobusom nás odviezli z Bratislavy. Ďakujem!!

Recenzia od: Soňa, Diviacka Nová Ves

Francúzsko, PARÍŽ/ letecky, 3 dni

Zažiť romantiku za pár euro – a letecky – to sa nám už pár krát s CK FUTURE podarilo J vieme trochu anglicky , od CK FUTURE sme dostali mapy, Bedeker, a presný popis ako sa kde dostaneme . Doatli sme ponuky na poznávačky aj od iných CK ale boli takmer dvakrát drahšie. Je super, že takto môžeme cestovať častejšie a s presným popisom od CK FUTURE. Z a 4 dni sme videli naozaj to najpodstatnejšie z Paríža . Najviac sa nám páčili Luxemburské záhrady a potulky uličkami Paríža . Romantický výlet loďou a pohár vínka pod Eifelovkou si tiež nenechajte ujsť . A tie outletové predajničky J Pariž je naozaj mesto všehochuti a s CK FUTURE za veľmi dobre peniažky.

Recenzia od: Andrea, Pravno 

 

Taliansko, Rím – Veľká Noc/ letecky – V Ríme sme boli vlani presne na Veľkú Noc – na 3 noci. Zájazd sme si kúpili bez sprievodcu nakoľko celkom slušne hovoríme anglicky s priateľom. Tiež nám vadí , keby nás mal niekto / skupina so sprievodcom obmedzovať/ od CK FUTURE sme dostali Bedeker na Rím, tiež manuál ako používať metro, tiež sme dostali podrobnú mapu – toto sa mi páči najviac na CK FUTURE – keď sa vyberieme na poznávačku, poriadne nás vyzbroja vedomosťami ale aj materílmi. Bývali sme vo fantastickom 4* hotelíku cca 3 zastávky metra od Vatikánu . Ceny bola veľmi dobrá a a celkový prístup ako aj zorganizovanie nášej poznávačky bolo bez jedinej chybičky. Od vtedy sme absolovali už ďaľšie tri poznávačky cez CK FUTURE. Odporúčam na prvý krát vybrať si jednu topku na deň – my sme si vybrali Koloseum – čakali sme v rade viac ako dve hodiny ale stálo to zato. Pešo sme prešli od Vatikánu po Cirkus Maximus – včetky základné pamiatky- Fascinovala ma Fontáne de Trevi – a kedže sme vhodli mincu – verím, že sa do Ríma ešte vrátime , ďakujeme Ck FUTURE

Recenzia od: Mário, Bratislava

 

Taliansko, Benátky - Karneval/ busom

Zážitok na celý život za par eur spokojnosť akú som od tejto cestovky CK FUTURE aj očakával kedže som nešiel na prvý pobyt cez túto cestovnú kancelariu! Tento krát som si vybral poznávaci pobyt a Benátsky karneval! Už v autobuse sa nám prihovorila sprievodkyňa s kvalitný výkladom a oboznámila nás čo nás bude čakať najbližšie dva dni a z jej prístupom som bol maximálne spokojný. Behali sme od rána do večera a videli úplne všetko pri každej pamiatke sme dostali aj historku a kvalitný výklad otom danom mieste.Prvý deň sme navštívili Benátsku Lagúnu a ostrovy Muráno, Buráno a stihli sme navštíviť aj benátsky cintorín ,ktorý je špecifický svojou stavbou.Celé dva dni sme sa presúvali z miesta na miesto lodnou dopravu inak to tu ani nejde Bolo to skombinované aj z volným programom kde sme mali dosť času nafotiť a pofotiť sa z maskamy niečo takého človek musí vidieť len na vlsatné oči,bolo to krásne divadlo! Námestie Svätého Marca je užasné Som rad že sa mi podarilo navštivíť toto krásne miesto a hadam sa tam ešte jedného dňa vráťim a možem len odporučit užasné Benátky a cestovnú kancelariu CK FUTURE!

Recenzia od: Jano, Nitrianske Rudno