Recenzie Talianskych hotelov

Sardínia

HOTEL BAIA DEI PINI ****

V tomto rezorte som bola aj naším s malým drobcom. Rozhodne ho odporúčam rodínám a mamičkám s detičkami. Tento hotel je práve to zameraný. Z hotela je krásny výhľad. Animátori tu pre nás boli každý deň. V cene sme už mali aj lehátka na pláži. Nádherná pláž s bielym pieskom a čisté more. Ubytovaní sme boli v menšej vilke, čo nám úplne stačilo. V izbách bolo čisto. Bol tam aj nádherný lagúnový bazén. Za poplatok sa tam dali vyskúšať aj vodné športy. Celkovo sa mi táto dovolenka páčila a určite by som ju odporúčila.Je to niečo úplne iné ako byť v Tureckom rezorte, tá príroda okolo , a nádherné more – úplne iné.

Recenzia od: Angelika, Bratislava

Calaserena Vellage****

Krásna príroda a nádherné azúrové more , skaly a romantické výhľady. Boli sme tu na svadobnej ceste. Chceli sme niečo iné ako doteraz a aj ked sa nám z počiatku tip CK nepozdával , nakoniec , ani nevieme prečo sme privolili. A urobili sme dobre. Krásny rozľahlý areál. Žiadne komerční nasáčkovaní ľudia . Všimla som si , že tu bolo veľa rodín s deťmi a že hotel bol veľmi prispôsobený nato aby tam boli rodiny s malými deťmi. Ked budeme mať určite sa sem vrátime. Bolo tu výborne. taká pojná ale zároven rusna dovolenka. Stále bolo na čo pozerať aj ked ste len tak ležali na pláži- romantická panoráma, pokoj, uplne sme vypli. Za plážový set sme neplatili. Sme športovci a tu sme sa naozaj vyšportovali dosýta . využívali sme najma tenisové kurty a hrali s domácimi volejbal. S čím sme nerátali ale bolo to super – na hoteli bol fotograf a urobil nám neskutočné fotky z našej svadobnej cesty , uplne dokonale , dakujeme a odporúčame.

Recenzia od: Tibor a Gabika , Púchov

Abamar****

Kto túži po skutočnom pokoji a nerušenom relaxe, podte sem Biely piesok mi pripomínal Kubu. More až modre a dokokola až gýč veľmi pekne a veľmi romantické. Dostali sme krásnu nanovourobenú izbu. Všetko ešte vonalo novotou. Stravu sme maly plnú penziu a bola chutná. Hotel nebol nejak luxusne zariadený – ale veľmi čistý a vonavy. u koho je priorita more a príroda ,a pláž , tak tu bude naozaj spokojný , odporúčam.

Recenzia od: Beatka, Košice