Recenzie hotelov v Španielsku

Costa de Almeria, Roquetas de Mar

Zoraida Park and Garden Resort****+/ ALL inclusive

Úplne užasný hotel, na pláži, s aquaparkom. Luxusne zariadené izby – farebne a štýlové. Super strava a aj drinky. Vždy sme chodili na dovolenku do Turecka ale ja som túžil po Španieslku, ale bál som sa , či sa tam nebudu deti nuduť, predsa v Tureckých hoteloch jevšetko. V CK FUTUTE nám jednoznačne odporúčili Zoraidu, boli tam a ukúzali ich vlastne fotografie a boli super. Ako aj celá dovoleka. Nezozumiem , prečo sme sa doteraz vždy vratíli do TUREcka a neskúsili Španieslko skôr. Zo Zoraidy sme boli unesení a neviem čo by som tomu hotelu vytkol. Všetci sme tu našli po čom sme túžili, deti aquapart, ja posilku, manželka prišla opálena ako čokoláda. Odporúčam hotel Zoraida a tiež Vám odporúčam kupovať si dovolenku v kamnnej Cestovbej kancelárií, nie cez net , vedia vám poradiť a tí čo sú scestovaní ukážu aj reálne fotografie , nie iba tie ktoré su v katalogu a na nete a upravene vo Photoshope.

Recenzia od: Sveťo, Prievidza

 

Costa del Sol

Marbella Playa****

Krásny sympatický hotelík postavený v takom ich štýle, super strava a tiež perfekrtné animácie, v hotelíku živo ale chodili sme aj veľa von – neďaleko je cca do 10 km je Marbella – naj stredisko v Andalúzii a tam to žije Boli sme ubytovaní v bungalovoch a mali super výhľad na more . Na jedle si dali naozaj záležať – nebol taký výber ako v Turecku – ale skutočne čo tam bolo – bolo super chutné!! Izby priestranné a more krásne a čisté. Strašili nás , že bude studené a vôbec nebolo a to sme tam boli začiatkom juna a bolo naozaj super !! jediné načo sa musím sťažovať , je že sme nešli na viac ako týužden , odporúčam !!

Recenzia od: Vlado, Lehota pod Vtáčnikom

 

Playa Bella SPA Grand Hotel****

Na služby v tomto hoteli môžeme hovoriť iba krásne slová. Jedlo bolo super –bola tam jedna hlavná a dve a la carte reštaurácie. Jedlo bolo božské – lahodné a človek si nevedela , čo si má naozaj vybrať . Alkoholické nápoje boli tiež v pohode . Pozor plážové osúšky sú za deposit – ale aj tak si myslím, že lepšie tam požičať a mať každý den čsité ako to ťahať z domu. Pláž bola krásna a široká s pozvoľným vstupom do mora – úplne ideálne pre malé detičky. Čistá pláž a udržiavaná. Hotel aj stredisko odporúčam.

Recenzia od: Hela, Nitrianske Rudno

Costa de Alméria

Playa Caprico****

Pekný hotel pri pláži. Pláž bola taká pieskovo kamienková , ale drobné kamienky – také príjemné na chodenie. veľa atrakcií pre deti . Bolo super si yvberať hotel – kedže v CK FUTURE mali ich privátne a hlavne reálne fotografie. Často sme sa popálili, ked sme si sami vyberali na základe rezenzií a na základe „krásných“ ale nereálnych fotografií z katalógov. Už tri roky chodíme do CK FUTURE v Prievidzi a presne čo nám sľúbia to aj dostaneme . A tak to bolo aj týmto hotelom – videli sme fotografie . Dostali sme mapu čo a kde je v okolí – lebo vedia, že radi spoznávame a nesedíme len hoteli. Tiež je super, že vždy ked niekam ideme v CK FUTURE nám požičaju bud pred dovolenkpou alebo aj počas dovolenky bedeker na tu krajinu alebo oblasť. Takže hotelík bol super , okolie tiež – bolo kde ísť- Požičali sme si na jeden celý den auto a urobili super výletik. daťom sa páčili toboganiky a manželovi jakuzzy. Mne to že sme mali naozaj velikánske izby s ich velikánskymi posteľami. odporúčam tento hotel, ale hlavne odporúčam CK FUTURE – je super že chodia na tie ich študijné cesty a poradia reálne – na základe vašich požiadaviek , nič neprikrášlia a pretos me boli doteraz vždy spokojní.

Recenzia od: Marcel , Piešťany

Mallorca

Samoa***

Boli sme tam dva roky vzadu, dve rodiny s detmi. Aj napriek tomu, že hotel má iba 3* musíme povedať, že sme boli veľmi spokojní. Izby boli síce menšie, ale tam sme vlastne iba spali, takže sme to nabrali ako problém. Strava bola výborna a pestrá. Veľa aktivít pre deti , super animácie. Vdela by som si tu predstaviť ešte jednu dovolenu. Jediné čo by vadilo deťom, mne a manželovi nie, že pláž bola menšia. Pláž nebola určené iba pre náš hotel ale chodili sem aj iní turisti. Pláž bola piesková , pri vstupe drobné kamienky. Za ležadlá sa platilo aj za slnečníky ale pri bazene sme ich mali zadarmo. Nám sa dovolenka veľmi páčila. Boli sme aj na výlete – to naozaj odporúčam – Formentor . Tu naozaj uvidíte raj na zemi. Také fotografie aké sme priniesli z výletu sme v našom albume ešte nemali. kus krásnej prírody. Utesy, úžasné more a ten výhľad ako z katalogu. Odporúčame hotel, Mallorku aj Ck FUTURE

Recenzia od: Maťa, Nováky