Letné pobytové tábory

Naša cestovná kancelária FUTURE Vám už niekoľkú sezónu ponúka detské letné tábory so zážitkovou angličtinou. Tento rok sme do našej ponuky zaradili už po 8. krát "Letnú futbalovú školu Jozefa Barmoša", "Modelingovo tanečný tábor".

 

Detské tábory robíme už 10.-tu sezónu. Začali sme podobne ako každá detská cestovka s produktami tzv. "všehochuť". A snažili sme sa pre deti pripraviť rôznorodé aktivity a samozrejme ich do nich zapájať. Chválabohu sme už po prvom ročníku zistili, že sa chceme odlišovať. Vymysleli sme si svoje vlastné produkty, ktoré na slovenskom trhu nemajú zatiaľ žiadnu kópiu. Rozhodli sme sa, že nebude našim cieľom robiť najlacnejšie tábory na trhu, ale kvalitný tábor a jednoznačne jedinečný svojho druhu a kvality.

Od roku 2008 organizujeme Letnú futbalovú školu Jozefa Barmoša. Prečo sme jedineční? Futbalových táborov a campov je na slovenskom trhu ako húb po daždi. My sme však vymysleli ucelený program, kde rozvýjame u chlapcov nie len futbalové, ale aj jazykové zručnosti. Tiež ich učíme ako sa správne stravovať a každým rokom náš jedinečný produkt zdokonaľujeme.  

Posledné roky vstúpili do nášho projektu Letnej futbalovej školy Jozefa Barmoša aj skutočne exkluzívni partneri. Stars and friends.... Generálnym sponzorom projektu je od prvého ročníka firma Sportika, podporuje náš projekt pri zabezpečovaní pomôcok počas futbalových tréningov. Chlapci sa nám každoročne vracajú, čo svečí aj o kvalite produktu. Vďaka zanietenosti realizačného teamu, ktorý sa stará o chlapcov, podpore sponzorov a osobnosti pána Barmoša sa stala Letná futbalová škola Jozefa Barmoša skutočnou oslavou futbalu. 

Modelingovo-tanečný tábor je druhým našim nosným produktom. Je určený pre dievčatá od 5 do 15 rokov a nie je určený iba pre modelky. Je to skôr tábor pre všetky mladé dámy, ktoré sa zaujímajú o seba, svoj zovňajšok. Chcú sa starať o svoje zdravie, vlasy, nechty, tváričku.... Poradíme im, čo je IN a naša skvelá vizážistka im odporučí aké farby, strih a oblečenie im pristane. Naučíme dievčatá ako sa postarať o pleť, vlasy, telo... naša profi fotografka im nafotí vlastný book. Lektorka herectva ich naučí ako narábať s hlasom, poradí ako vystupovať, ako sa prezentovať v spoločnosti. Dievčatá zažijú kopec srandy pri večerných programoch, privítame známe tváre zo sveta modelingu, navštívi nás aj úspešná módna návrharka, zažijeme nezabudnuteľnú módnu prehliadku. Lektorky nás naučia základné anglické frázy, bez ktorých sa správna baba do sveta nevyberie. Nebude chýbať ani tanečný choreograf, naučí nás ladne hýbať sa telom. Vysvetlí ako sa starať o zdravé telo a ako si pestovať postavu. Dievčatá zažijú jeden týždeň ako naozajstné modelky so všetkou gráciu, ktorá k tomu patrí.