TOP 1 Barmoš Camp

Prosím navštívte našu oficiálnu stránku Barmoš campu  TU a zistite všetky dôležité informácie o tomto TOP tábore.

Komu je určená?

Chlapcom od 6 - 15 rokov z celej našej republiky a aj zo zahraničia - registrovaných i neregistrovaných. Pre chlapcov, ktorí chcú byť objavení a rovnako chcú objaviť v sebe futbalový talent. Pre chlapcov, ktorí túžia zlepšiť si svoje futbalové zručnosti, bažia po nových skúsenostiach a sú odhodlaní popasovať sa so svojou kondíciou pod vedením špičkových trénerov.

Letná futbalová škola Jozefa Barmoša 2018 je určená všetkým chlapcom, ktorí podľahli svetovému ošiaľu zvanému FOOTBALL a chcú skúsiť atmosféru skutočného zápasu. Títo všetci budú mať česť a možnosť nielen spoznať pána Jozefa Barmoša, ale aj absolvovať s ním tréning.

Kto je Jozef Barmoš?

Je to človek s veľkou charizmou a ešte väčším srdcom otvoreným pre všetkých. Z jeho bohatej hráčskej kariéry spomeňme aspoň účinkovanie v Interi Bratislava a Dukle Praha . Hráčsku kariéru ukončil v roku 1985.V Československom reprezentačnom mužstve odohral 52 zápasov. Reprezentoval na Majstrovstvách sveta v roku 1982 a na Majstrovstvách Európy v roku 1980, kde obsadili tretie miesto. Pôsobil ako tréner prvoligového MŠK Žilina a Interu Bratislava. Bol trénerom slovenskej reprezentácie do 21 rokov. Momentálne zastáva funkciu prezidenta klubu Inter Bratislava.

Je veľkou motiváciou pre všetky mladé talenty. Práca s mládežou sa stala jeho poslaním. Je stelesnením harmónie húževnatého hráča, múdreho radcu, ktorý je na jednej strane prísny a zásadový učiteľ, ale na druhej strane učí hráčov k sebadisciplíne a ponúka im priestor na sebarealizáciu. Počas svojej bohatej hráčskej a trénerskej kariéry precestoval mnohé krajiny. Stretol sa vo svete s mnohými zaujímavými ľuďmi. ktorí samozrejme nehovorili naším rodným jazykom. Dokáže svojimi skúsenosťami a životnými výhrami motivovať mládež v dnešnej uponáhľanej dobe.

Dnes už vie asi každý, že veľmi významnú úlohu v živote vrcholového športovca hrá ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka. Naša jazyková škola a cestovná kancelária FUTURE to vie tiež! Z tohto dôvodu je naša futbalová škola postavená na pilieri športu a zdokonalenia sa v angličtine.

I. termín od 30.06.2018 do 05.07.2018

II. termín od 05.07.2018 do 10.07.2018
6 dní

CENA: 279 € do 31.3.2018 264 €